Sprzedaż okien i drzwi

Od stycznia 2017 roku nasza firma uruchomiła salon sprzedaży okien i drzwi firmy DRUTEX. Realizując inwestycje budowlane wielokrotnie stawaliśmy przed wyborem stolarki okiennej i drzwiowej, w ten sposób przetestowaliśmy wyroby wielu firm z tej branży i w oparciu o nasze doświadczenie uznaliśmy, że produkty dużej, stabilnej firmy DRUTEX polskiego wiodącego producenta, są najlepsze tak pod względem jakościowym jak i ekonomicznym. Konkurencyjna przyzwoita cena jak również solidne poparte wieloma atestami i wyróżnieniami produkty firmy DRUTEX są aktualnie najlepszym wyborem na rynku.

W naszym salonie , który mieści się w Tychach przy ul. Dojazdowej 23 mogą Państwo obejrzeć wybrane produkty i zapoznać się z oferowanymi przez nas metodami montażu.

Do Państwa dyspozycji są doradcy techniczni, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa zapytania i doradzą w wyborze odpowiednich okien i drzwi, oferujemy ich sprzedaż i montaż z krótkim terminem realizacji.

Oferujemy okna jednego z największych producentów w Europie,
PRZY ZAKUPIE OKIEN W NASZEJ FIRMIE OBMIAR I MONTAŻ GRATIS.

DRUTEX produkuje okna od A do Z. Posiada własny dział badań i rozwoju, biuro konstrukcyjne oraz laboratorium badawcze. Samodzielnie produkuje najwyższej jakości profile okienno – drzwiowe klasy A (wyłącznie z materiału pierwotnego) oraz szyby zespolone. Poza stolarką PVC w swojej ofercie posiada także rolety, okna i drzwi z drewna, aluminium, fasady, ogrody zimowe.
Obowiązujące przepisy prawa w Polsce tj. Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z 11-sierpnia-2004r(Dz.U. Nr.198/2004 poz.2041) nakładają obowiązek określenia przez Producenta następujących parametrów:

– izolacyjność cieplna
– izolacyjność akustyczna
– klasa wodoszczelności
– szczelność i sposób rozszczelnienia
– klasa kształtownika PCW

Jeżeli okna które nam się oferuje nie posiadają określonych tych parametrów oraz numeru Aprobaty Technicznej lub Normy wg. której są wykonane – to znaczy, że są składakami (profil, szyba, uszczelki pochodzą od różnych producentów) nie posiadającymi gwarancji na produkt finalny (całe okno), a jedynie na elementy składowe co w przypadku reklamacji uniemożliwia dochodzenie swych praw, kupując okna żądajmy precyzyjnego określenia omawianych wyżej parametrów. Jeżeli mamy wątpliwości do proponowanych własności technicznych i użytkowych, możemy poprosić o pełną treść Aprobaty Technicznej w oparciu o którą produkowane są okna lub o ostatnie wyniki badań okien wykonane w upoważnionym Laboratorium.
Ponadto Producent zobowiązany jest dołączyć nam:
– Instrukcję wbudowania
– Instrukcję konserwacji i regulacji
– Instrukcję bezpiecznego użytkowania.

FIRMA BUDOWLANA STARS jako autoryzowany sprzedawca firmy DRUTEX oferuje jej wyroby w cenie producenta


Okna PVC

Okna drewniane

Okna drewniano-aluminiowe

Okna aluminiowe

Drzwi PVC

Drzwi drewniane

Drzwi aluminiowe

Systemy tarasowe
podnoszno-przesuwne HS

Systemy tarasowe
uchylno-przesuwne PSK

Systemy tarasowe
harmonijkowe

 Fasady

 Ogrody zimowe


SALON SPRZEDAŻY OKIEN I DRZWI CZYNNY W GODZINACH

Pon.–Pt. 8:00 – 17:00
Sobota 9:00 – 13:00

Zamówienia

tel: +48 500 122 201

Zamówienia i wyceny

tel: +48 500 122 202

Doradca techniczny

tel: +48 500 122 206

Pobierz kartę obmiaru do wstępnej wyceny okna:

Pobierz kartę obmiaru do wstępnej wyceny drzwi:


Archiwa