Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe

 

Dostępne pakiety szybowe do 24 mm. Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych. W ofercie dostępne drzwi z niskim progiem lub bez.

MB-78EI przeciwpożarowe MB-86SI MB-45 MB-70HI MB-70
Kolorystyka
Ok. 200 kolorów wg palety RAL oraz barwienie drewnopodobne Decoral.
Kolorystyka
200 kolorów wg palety RAL oraz bawienie drewnopodobne Decoral
Kolorystyka
Bogata kolorystyka wg palety RAL – 200 kolorów i barwy drewnopodobne Decoral.
Kolorystyka
200 kolorów wg palety RAL oraz barwienie drewnopodobne Decoral.
Kolorystyka
Ok. 200 kolorów wg palety RAL oraz barwienie drewnopodobne Decoral.
Okucia
Okucia spełniające wymagania przeciwogniowe.
Okucia
3 zawiasy; zamek jednopunktowy zapadkowo-zasuwkowy; jako opcja 3-punktowa zasuwnica hakowa
Okucia
3 zawiasy w kolorze drzwi. Zamek jednopunktowy zapadkowo-zasuwkowy. Opcjonalnie 3-punktowa zasuwnica hakowa.
Okucia
3 zawiasy. Zamek jednopunktowy zapadkowo-zasuwkowy. Opcjonalnie 3-punktowa zasuwnica hakowa.
Okucia
3 zawiasy, zamek jednopunktowy zapadkowo-zasuwkowy. Opcjonalnie 3-punktowa zasuwnica hakowa.
Profil
Konstrukcja systemu MB-78EI oparta jest o izolowane termicznie profile aluminiowe, których głębokość wynosi 78 mm.
Profil
Profile systemu mają budowę trójkomorową o głębokości konstrukcyjnej kształtowników drzwi wynoszącej: 77 mm z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym.
Profil
Profil aluminiowy o głębokości zabudowy 45 mm (ościeżnica) i 45 mm (skrzydło).
Profil
Profile systemu mają budowę trójkomorową o głębokości konstrukcyjnej kształtowników drzwi wynoszącej 70 mm z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym i zastosowanymi specjalnymi wkładami izolującymi wewnątrz kształtowników oraz w przestrzeni podszybowej.
Profil
Profile systemu mają budowę trójkomorową o głębokości konstrukcyjnej kształtowników drzwi wynoszącej 70 mm z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym.
Ramka
Ramka stalowa ocynkowana w standardzie.
Ramka
W standardzie ramka stalowa ocynkowana, opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnorodnych opcjach kolorystycznych
Ramka
W standardzie ramka stalowa ocynkowana, opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.
Ramka
W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.
Ramka
W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępne w różnych opcjach kolorystycznych.
Szyby
Typowe szyby ognioodporne, a także warstwowe elementy nieprzezierne złożone z blachy i odpowiednich płyt zapewniających wymaganą ochronę przeciwpożarową. W połączeniu z szybą ognioodporną istnieje możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.
Szyby
Dostępne pakiety szybowe do 55mm; w standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug= 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674; możliwość zastosowania pakietu 3-szybowego o współczynniku U= 0,5 W/(m2K)  lub 4-szybowego z kryptonem o U=0,3 W/(m2K); możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentów, przeciwsłonecznych,
Szyby
Dostępne pakiety szybowe do 24 mm. Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłoncznych. W ofercie dostępne drzwi z niskim progiem lub bez.
Szyby
Dostępne pakiety szybowe do 50 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu 3-szybowego o współczynniku Ug = 0,5 W/(m2K) lub 4-szybowego z kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych. W ofercie szeroki asortyment wypełnień drzwiowych.
Szyby
Dostępne pakiety szybowe do 50 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu 3-szybowego o współczynniku Ug = 0,5 W/(m2K) lub 4-szybowego z kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K) możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych, w ofercie szeroki asortyment wypełnień drzwiowych.
Uszczelnienie
Specjalne uszczelki pęczniejące i ceramiczne zapobiegające przedostawaniu się ognia i dymu.
Uszczelnienie
Uszczelki przyszybowe i przymykowe wykonane z EPDM, uszczelka centralna wykonana z dwukomponentowego kauczuku syntetycznego EPDM: litego i komórkowego
Uszczelnienie
W standardzie uszczelki przyszybowe i przymykowe wykonane z EPDM.
Uszczelnienie
Uszczelki przyszybowe i przymykowe wykonane z EPDM.
Uszczelnienie
Uszczelki przyszybowe i przymykowe wykonane z EPDM.

Archiwa